Könnyen kezelhető, akadálymentesített, képernyőolvasók számára optimalizált verzió eléréséhez kattintson ide!

2018 április havi műsor

Figyelem! Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy a Csiky Gergely Színház épületének rekonstrukciója alatt az előadások az Együd Árpád Kulturális Központban tekintehetők meg. (7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.) [térkép]
április 2, Hétfő
15:00 - Latinka színpad, Bérletszünet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

Kapocs előadás
április 3, Kedd
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

április 4, Szerda
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

19:00 - Latinka színpad, Komor István bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 5, Csütörtök
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

április 6, Péntek
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

19:00 - Latinka színpad, Noszlopy bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 7, Szombat
19:00 - Latinka színpad, Blaháné bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 10, Kedd
14:00 - Agóra színpad, S - bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
14:00 - Latinka színpad, Jókai II. bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

19:00 - Latinka színpad, Munkácsy bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 11, Szerda
12:30 - Agóra színpad, F - bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
15:00 - Agóra színpad, M - bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

április 12, Csütörtök
10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

április 13, Péntek
10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

HELLÓ, NÁCI!

12:30 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

HELLÓ, NÁCI!

14:00 - Agóra színpad, Bérletszünet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Urbán Gyula: EGEREK

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

HELLÓ, NÁCI!

április 14, Szombat
14:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

Akadálymentesített, narrált előadás.
19:00 - Latinka színpad, Uray bérlet Csiky Gergely Színház Latinka színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 17, Kedd
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Dávid Zsuzsa - Marton Mária: KÖNNYEK NÉLKÜL

április 18, Szerda
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Gulyás Anna - C.iC: Makrancos

(elmarad) - C.iC - Gulyás Anna vendégjátéka
április 19, Csütörtök
19:00 - Agóra színpad, Főpróba bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 20, Péntek
19:00 - Agóra színpad, Csiky bérlet BemutatóCsiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 21, Szombat
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

19:00 - Agóra színpad, Somlay bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 24, Kedd
15:00 - Agóra színpad, Bérletszünet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Székely János: Caligula helytartója

A Csiky Gergely Színházért Alapítvány ösztöndíjas előadása (KE IV. évfolyamos színművész hallgatói)
április 25, Szerda
19:00 - Agóra színpad, Egyetemi bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 26, Csütörtök
19:00 - Agóra színpad, Táncsics bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 27, Péntek
10:00 - Agóra stúdió, Pötötm I. bérlet BemutatóCsiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

15:00 - Agóra stúdió, Pöttöm V. bérlet Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

19:00 - Agóra színpad, Katona bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 28, Szombat
10:00 - Agóra stúdió, Pöttöm III. bérlet Csiky Gergely Színház Agóra stúdió
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

15:00 - Tájelőadás, Tájelőadás Csiky Gergely Színház Tájelőadás
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Ray Cooney – John Chapman: KÖLCSÖNLAKÁS

Szentőrinc
április 29, Vasárnap
15:00 - Agóra színpad, Berzsenyi bérlet Csiky Gergely Színház Agóra színpad
Magyarország ,Somogy7400Rákóczi tér 1

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

Felhívjuk nézőink figyelmét arra, hogy bérletes előadásinkon is többnyire akadnak szabad helyek, vagyis ezekre is válthatók jegyek. A lehetőségekről a "jegyvásárlás" menüpontban tájékozódhatnak.

április 2, Hétfő
15:00 - Latinka színpad, Bérletszünet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

Kapocs előadás
április 3, Kedd
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

április 4, Szerda
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

19:00 - Latinka színpad, Komor István bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 5, Csütörtök
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

április 6, Péntek
13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

19:00 - Latinka színpad, Noszlopy bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 7, Szombat
19:00 - Latinka színpad, Blaháné bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 10, Kedd
14:00 - Agóra színpad, S - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
14:00 - Latinka színpad, Jókai II. bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

19:00 - Latinka színpad, Munkácsy bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 11, Szerda
12:30 - Agóra színpad, F - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
15:00 - Agóra színpad, M - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

április 12, Csütörtök
10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

április 13, Péntek
10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

12:30 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

14:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Urbán Gyula: EGEREK

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

április 14, Szombat
14:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

Akadálymentesített, narrált előadás.
19:00 - Latinka színpad, Uray bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

április 17, Kedd
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Dávid Zsuzsa - Marton Mária: KÖNNYEK NÉLKÜL

április 18, Szerda
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Gulyás Anna - C.iC: Makrancos

(elmarad) - C.iC - Gulyás Anna vendégjátéka
április 19, Csütörtök
19:00 - Agóra színpad, Főpróba bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 20, Péntek
19:00 - Agóra színpad, Csiky bérlet Bemutató

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 21, Szombat
19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

19:00 - Agóra színpad, Somlay bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 24, Kedd
15:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Székely János: Caligula helytartója

A Csiky Gergely Színházért Alapítvány ösztöndíjas előadása (KE IV. évfolyamos színművész hallgatói)
április 25, Szerda
19:00 - Agóra színpad, Egyetemi bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 26, Csütörtök
19:00 - Agóra színpad, Táncsics bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 27, Péntek
10:00 - Agóra stúdió, Pötötm I. bérlet Bemutató

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

15:00 - Agóra stúdió, Pöttöm V. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

19:00 - Agóra színpad, Katona bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

április 28, Szombat
10:00 - Agóra stúdió, Pöttöm III. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

15:00 - Tájelőadás, Tájelőadás

Ray Cooney – John Chapman: KÖLCSÖNLAKÁS

Szentőrinc
április 29, Vasárnap
15:00 - Agóra színpad, Berzsenyi bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP